رایان ماشین افراز هگمتان
Rayanmachine.com

دستگاه های فرز و تراش CNC

No data was found

درباره ما

این گروه صنعتی در سال 1365در جهت رشد کیفی و کمی صنعت کشـور به خصـوص در زمینه ماشـین آالت ســی ان ســی و قطعات مربوطه شــروع به کار کرده اســت . هم اکنون این گروه متشکل از چندین زیر مجموعه است که شرکت رایان ماشین افراز هگمتان واقع در شهرك صنعتی ویان با 13000 متر زمین , 1500  متر سوله و 220 متر بناي اداري به عنوان عضو اصلی تولیدي این گروه صنعتی وظیفه تولید , نصب و راه اندازي و بازسازي ماشین آلات سی ان سی را بر عهده دارد. ســاختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده که به صـــورت پویا و با اتکاء به دانش و تجربه نیروي انسانی خود در راستاي تحقق اهدافی چون توسعه زیرساخت هاي صنعت کشور گام بردارد , با چنین رویکردي طیف وسیعی  از صنایع در اولویت قرار گرفته و محدوده کاري این شرکت به شرح زیر معین گردیده است:

  • تولید انواع ماشین ابزار سی ان سی شامل فرز , تراش, بورینگ, کاروسل و …
  • بازسازي ماشین آلات سی ان سی شامل بازسازي مکانیک و برق و خدمات فنی مربوطه
  • تامین کننده اصلی انواع سیستم کنترل با تکیه بر موجودي کالا در ساختار مهندسی فروش
  • مشاوره فنی و اجرایی در صنایع مختلف با تکیه بر دانش فنی و تجربیات نیروي انسانی این شرکت
  • مشاوره بازرگانی جهت ارتقاي کمی و کیفی ماشین آلات در صنایع مختلف


شرکت رایان ماشین افراز هگمتان در حال حاضر با اشتغال 50 نفر بصـــورت مستقیم روند حرکتی خود را بر مبناي مدیریتی صـحیح بنا نهاده و عزم و اراده مدیریت این ســازمان همواره به نحوي بوده که این مجموعه خصــوصی را درجهت توسعه و تعالی رهنمود سازد و بخشـــی از دغدغه هاي کار و اشتغال جوانان این مرز و بوم را بر طرف سازد و هدف کار آفرینی در عرصه صنعت مهمترین عامل و انگیزه این گروه صنعتی در نظر گرفته شده است .

دانستنی ها

اجزای دستگاه تراش CNC

11 مورد از اجزای دستگاه تراش CNC

اجزاری دستگاه‌ تراش CNC (کنترل عددی کامپیوتری) ابزارهای پیشرفته‌ای هستند که با دقت بالا، قطعات پیچیده‌ای را با استفاده از برنامه‌های کامپیوتری تراش می‌دهند. این دستگاه‌ها از اجزای متعددی تشکیل

بیشتر بخوانید

تماس با ما